Výroba plastovej karty

Ako mraky plávajú po oblohe

Špičkovou kvalitou našich služieb chceme dosiahnuť to, aby naši zákazníci a partneri mali istotu, na koho sa majú obrátiť, keď ide o výrobu kariet z plastu. Samozrejme, že spoločnosť, ktorá plne zohľadňuje potreby svojich zákazníkov, neustále sa stará o kvalitu, o záručných záväzkov a o dodacie lehoty. Firma Plastic Factory Vás nesklame!

Výroba karty

Výroba karty

Vyrobíme všetky druhy plastových kariet, vrátane tých najšpeciálnejších nápadov. Jednostranné alebo dvojstranné; farebné alebo s potlačou; vyhotovenie akejkoľvek karty pre nás nepredstavuje žiadny problém. Zároveň si môžete objednať aj karty s magnetickým prúžkom alebo kartu kombinovanú s technológiou RFID, na základe Vašich požiadaviek si môžete vyžiadať podpisový prúžok, aj embosovanú kartu. A nezabúdajte, že Plastic Factory je Made in EU!

Grafický dizajn

Grafický dizajn

V prípade záujmu naši grafici radi pomôžu s grafickým návrhom Vašej plastovej karty. Ak nás požiadate o pomoc napr. s profesionálnym umiestnením Vášho loga, poradíme Vám bezplatne. Môžete si objednať aj kompletný grafický návrh. Cenovú ponuku vypracujeme po spresnení Vašich požiadaviek.

Vyhotovenie vzorovej karty

Vyhotovenie vzorovej karty

V rámci našej obľúbenej bezplatnej služby Vám vytvoríme 3D grafický model Vašej karty, ktorú v prípade záujmu pošleme aj e-mailom.

Systém sťahovacej karty

Systém sťahovacej karty

Karta a systém pomáhajú užívateľom odovzdať jedinečné obsahy (texty, obrázky, videá, hudbu, súbory) pomocou webovej stránky vytvorenej na mieru (landing page), ku ktorej Vám vygenerujeme všetky informatické pozadia, jedinečnú webovú adresu a vlastný QR kód pre inteligentné zariadenia. Na prehliadnutie dragcards potrebujete iba internet, pričom neexistuje žiadne územné obmedzenie. Vstup je možný iba na základe vlastníctva karty s dvadsať miestnym kódom. Systém zbiera všetky údaje o návštevníkoch (email, telefónne číslo, záujmy, IP adresu, vyhľadávač, čas..), z ktorých si ľahko môžete vybudovať profesionálnu databázu. Využívanie systému je bezplatné, jediné čo musíte urobiť je preplatiť iba výrobné náklady kariet.

Systém vernostných nákupov

Systém vernostných nákupov

Objednajte si minimálne 100 kariet a ako darček Vám poskytneme systém kariet vernostných nákupov, s ktorými môžete online spracovať zbieranie bodov Vašich zákazníkov a tiež ich údaje. Neexistuje žiadny registračný alebo vernostný poplatok. Systém môžete spustiť bez inštalácie aj cez vyhľadávač.

Prémiové dodanie a skladovanie

Prémiové dodanie a skladovanie

Plasztik Factory garantuje splnenie všetkých objednávok už do niekoľkých pracovných dní. S tým samozrejme súvisí aj zabezpečenie profesionálnych pracovných postupov z hľadiska dodania a skladovania. Naša spoločnosť má k dispozícii vlastné nákladné vozidlá, respektíve profesionálnu sieť subdodávateľov, ktorí zaručene zrealizujú dodanie v rámci celého územia Európy načas.

Členské karty

Ich najdôležitejšou výhodou je, že pôsobia motivujúco na Vašich stálych zákazníkov, ktorí sa vďaka vlastníctvu členskej karty budú cítiť ocenení, a preto aj v budúcnosti zachovajú dôveru k Vašej spoločnosti.

VIP karty

Karta VIP vyzdvihne zákazníka z pozície obyčajného zákazníka do VIP zóny, a poskytne mu zľavy, na ktoré má nárok iba ten, ktorého si spoločnosť naozaj váži. Jedná sa o hmatateľný dôkaz ocenenia zákazníka.

Darčekové karty

Treba si predstaviť kartu, ktorá je veľmi podobná bankovej karte. Darčekové karty obsahujú kreditné body s ktorými sa dá platiť, a je možné počet týchto bodov aj navýšiť. Táto karta je podobná darčekovej poukážke, je však osobnejšia a spoľahlivejšia.

Partneri
 • Kiwisun
  My77
  NAV
  MVSZ
  Kiwisun
  Szolárium hálózat
  Több mint 34 helyen
  Európában.
  NAV
  Nemzeti Adó- és Vámhivatal
  My77
  A divatdiktátor.
  MVSZ
  Magyar Vizilabda Szövetség
 • MLSZ
  ExperiDance
  Aréna
  Groby.hu
  MLSZ
  Magyar Labdarúgó Szövetség
  Aréna
  Minden ami úszás
  ExperiDance
  A Ritmus Ünnepe
  Groby.hu
  az Online Szupermarket