Karty na kluč

Karty na kľúč

Veľmi praktická karta, ktorú vďaka svojim malým rozmerom a diere naň, bezproblémovo si zavesíte na zväzok kľúčov. Menší rozmer znamená väčšie pohodlie pre svojich zákazníkov. Keďže kľúče každý má pri sebe, taká karta bude vždy k dispozícii Vašim zákazníkom, a hlavne so svojou potlačou.

Podobne ako karty normálnej veľkosti, aj karty na kľúč sú vhodné na poskytovanie zliav Vašim zákazníkom. Taká karta môže byť vybavená všetkými funkciami, aké majú karty klasickej veľkosti. Môžete požiadať o umiestnenie QR kódu, alebo čiarového kódu, taktiež môže byť  vybavená RFID čipom alebo magnetickým prúžkom. Jediný rozdiel je, že karta na kľúč zaberie omnoho menej miesta, takže zákazníci môžu vziať so sebou kamkoľvek.

Karty na kľúč sú rozšírené najmä v športových zariadeniach, kde sa používajú ako  prístupové karty. Nakoľko malá karta vyžaduje minimálny priestor a je možné ju zavesiť aj na krk, a držitelia môžu mať pri sebe aj počas tréningu.

 

Kulcs kártyagyártás rövid időn belül
ikon1
PVC 0,76 mm (30 mil) típus
ikon1
1-5 dní
čas potrebný na výrobu
ikon1
100 ks
minimálny počet objednaných kusov
ikon1
Jedno- alebo obojstranná tlač
Môžete zvoliť biely, priesvitný a strieborný základ.
ikon1
Extra možnosti

QR-kód, čiarový kód, razba, pozlátenie, striebrenie, podpisový prúžok, magnetický prúžok, stierateľná vrstva, RFID čip, hologram, dierkovaniePartneri
 • Kiwisun
  My77
  NAV
  MVSZ
  Kiwisun
  Szolárium hálózat
  Több mint 34 helyen
  Európában.
  NAV
  Nemzeti Adó- és Vámhivatal
  My77
  A divatdiktátor.
  MVSZ
  Magyar Vizilabda Szövetség
 • MLSZ
  ExperiDance
  Aréna
  Groby.hu
  MLSZ
  Magyar Labdarúgó Szövetség
  Aréna
  Minden ami úszás
  ExperiDance
  A Ritmus Ünnepe
  Groby.hu
  az Online Szupermarket